Команда АSІ України: формування плану роботи на 2018 рік та розгляд проектів

У першій половині лютого в місті Міжгір’я Закарпатської області зустрілася команда АSІ України.

Метою зустрічі було формування плану роботи АSІ на 2018 рік та розгляд проектів, поданих на фінансування асоціацією.


Упродовж 5-ти днів плідної праці було зроблено чимало роботи. Передусім, складені та обговорені плани діяльності асоціації на поточний рік, ключовим заходом якого має стати П’ятий конгрес адвентистів-підприємців. Прийнято рішення про проведенню ювілейного конгресу в місті Львів з 18 по 21 жовтня. Також було реформовано порядок роботи з проектами, поданими на фінансування.

Багато часу учасники зустрічі приділили обговоренню місіонерських, освітніх та інших проектів, які потребують фінансової підтримки та були подані на розглід. Усі проекти були цікавими та важливими, але серед них було обрано лише три проекти, які отримають підтримку асоціації у поточному році.

Робочі зустрічі були наповнені молитвами, через які вивлялася довіра Богові, та в глибокій повазі один до одного. Усі присутні відчували дотик Бога, керівництво та підтримку Святого Духу! Особливо об’єднували молитви за єдність команди, за силу Божу в подоланні труднощів та викликів, що постають перед роботою комітету, а також за особисті потреби й переживання членів команди.

Приємною подією під час зустрічі в Закарпатті стало відвідання адвентистської громади в селі Торунь, що розташувалося в чарівному, мальовничому куточку України. Різні за віком, місцем проживання і навіть мовами, ми об’єдналися в прославлені Бога в співах, молитві та вивченні Божого Слова!

Лише один момент наводив сум: члени комітету з прикрістю визнавали, що активність членів ASI України є ще дуже малою. Тому ми запрошуємо усіх Вас об’єднатися в активну команду вірних Божих управителів, які не шкодують ні сил, ні часу для донесення звістки Євангелія, починаючі зі своєї родини, робочого місця, громади аж до участі в загальних проектах АSI України!

Віримо та маємо надію, що Бог наповнить кожного з Вас силою Святого Духа та непереборним прагненням для об’єднання в одну велику «Команду змін», на яку очікують великі звершення та перемоги!